قطبی: بازی بسیار شیرینی برای طرفداران فولاد بود

به گزارش سیلور 7، ما امتیازات زیادی عقب هستیم، ا ما کوشش می کنیم بازی های بهتری ارائه دهیم و نتایج قابل قبولی بگیریم.

قطبی: بازی بسیار شیرینی برای طرفداران فولاد بود

افشین قطبی در نشست خبری بعد از پیروزی در دیدار مقابل پرسپولیس، گفت: بازی بسیار شیرینی برای خوزستانی ها و طرفداران فولاد بود. بازیکنان بسیار خوب به وظایف خود عمل کردند و کار را در نیمه اول برایمان آسان کردند.

و در ادامه ا فزود: ما در این بازی عملکرد خوبی داشتیم. در نیمه دوم تمرکزمان را حفظ کردیم و توانستیم با این پیروزی شیرین فاصله مان را با صدر جدول کم کنیم. هنوز خیلی کار داریم ا ما این پیروزی خیلی شیرین بود.

سرمربی تیم فولاد در خصوص این که او دیروز اعلام کر د ه فولاد فرزند دومش است و آیا این بی احترامی به هوداران فولاد نیست، مطرح نمود: شاید فارسی من به اندازه کافی خوب نیست که بتوانم منظورم را بیان کنم. من مثالی در خصوص فرزند زدم و گفتم وقتی انسان دو فرزند دارد عاشق هر دو است. من سعی کردم به باشگاه، مردم و طرفداران تیمی که با آنها کار کردم احترام بگذارم. من با این تفکر بزرگ شدم که به حریف احترام بگذارم و سعی کردم به بازیکنان، مربیان و تیمی که با آن کارم را در ایران آغاز کردم، احترام بگذارم. این حرف من بی احترامی به فولاد نبود.

قطبی تاکید نمود: من 16 تا 20 ساعت با فولاد کار می کنم تا سطح این تیم را ارتقا بدهم. ما گاهی فکر می کنیم حرف ها مهم هستند، بلکه عملکردها اهمیت د ارد. عملکرد من نشان د ا ده عاشق طرفداران فولاد هستم و به کاری که می کنم اعتقاد دارم. من تلاشم را بر ا ساخت فرهنگ و فوتبال فولاد و پرورش بازیکنان ملی انجام می دهم. از این پیروزی خوشحالم و ما تا آخرین لحظه تلاش کردیم؛ چراکه تا سوت بازی در نیامده نمی توانستیم از پیروزی مطمئن شویم.

قطبی در خصوص این که شرایط فولاد را در این مد ت چطور ارزیابی می نماید، توضیح داد: چیزی که من می بینیم تلاش بازیکنان و عملکرد کا در فنی است. تفکری که ما آوردیم در سایه تلاش و تلاش است و بازیکنان بسیار وظیفه شناس هستند. ما امتیازات زیادی عقب هستیم، ا ما تلاش می کنیم بازی های بهتری ارائه دهیم و نتایج قابل قبولی بگیریم.

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 21 خرداد 1398 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1399 گردآورنده: silverseven.ir شناسه مطلب: 151

به "قطبی: بازی بسیار شیرینی برای طرفداران فولاد بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قطبی: بازی بسیار شیرینی برای طرفداران فولاد بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید