همایش و نمایشگاه تهران هوشمند با حضور ایرانسل شروع شد

سومین همایش و نمایشگاه تهران هوشمند با حضور ایرانسل و ارائه زیرساخت NB-IoT شروع شد.

همایش و نمایشگاه تهران هوشمند با حضور ایرانسل شروع شد

از تور استانبول دیدن فرمایید و کلی مقاله و خبر جالب مطالعه نمایید.

به گزارش خبرنگاران، بنابراعلام ایرانسل، درحاشیه این همایش نشست تخصصی نقش اینترنت اشیا در شهر هوشمند با حضور مدیرعامل ایرانسل برگزار گردید. شبکه NB-IoT یا شبکه کم پهنای اینترنت اشیا، بستری است که اطلاعات دریافتی از حسگرهای حوزه اینترنت اشیا را به سیستم های تحلیل داده منتقل می نماید و ایرانسل، برای نخستین بار جامع ترین نسخه از این شبکه کاربردی، برای دستیابی به شهر هوشمند را در سومین همایش و نمایشگاه تهران هوشمند ارائه نموده است.

ایرانسل با ارائه زیرساخت های لازم، در این نمایشگاه سعی دارد دانشجویان و کسب و کارهای نوپا و صنایعی که می توانند از شبکه NB-IoT بهره بگیرند را، شناسایی نموده و برای همکاری با آن ها گام های مؤثری بردارد.

دکتر بیژن عباسی آرند، مدیر عامل ایرانسل، امروز، سه شنبه 19 آذرماه از ساعت 11، در نشستی تخصصی در سالن سعدی برج میلاد، با موضوع نقش اینترنت اشیا در شهر هوشمند، ضمن بحث درباره جدیدترین فناوری های اینترنت اشیا در حوزه شهر هوشمند، اقدامات ایرانسل در زمینه هوشمندسازی شهرها را تشریح می نماید.

در شهرهای هوشمند، از داده ها و فناوری های موجود برای ارتقای کارآیی، توسعه مالی و بهبودی کیفیت زندگی شهروندان استفاده می گردد که با توسعه یافتن تکنولوژی های شهر هوشمند، موارد استفاده بیشتری از IoT نیز ایجاد خواهد شد. از جمله خدمات هوشمند شهری که توسط ایرانسل، تا امروز ارائه شده است می توان به پارکینگ هوشمند، روشنایی هوشمند معابر، دوچرخه اشتراکی، کنتور خوانی هوشمند، مدیریت هوشمند ناوگان و نظارت بر تجهیزات و دارایی ها اشاره نمود.

دانشجویان و صاحبان کسب و کارهای مرتبط می توانند با حضور در غرفه ایرانسل، واقع در طبقه همکف مرکز همایش های برج میلاد، با ارائه اطلاعات خود، هماهنگی های لازم برای گفت و گوهای بعدی با ایرانسل را انجام دهند. همچنین علاقه مندانی که امکان حضور در این نمایشگاه را پیدا نمی نمایند نیز می توانند با مراجعه به بخش کسب و کارهای سازمانی در وب سایت ایرانسل، به نشانی business.irancell.ir برای ثبت اطلاعات خود، اقدام نمایند.

سومین همایش و نمایشگاه تهران هوشمند، دیروز و امروز 18 و 19 آذرماه در برج میلاد تهران با حضور ایرانسل برگزار می گردد.

انتهای رپرتاژ آگهی

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 5 بهمن 1398 بروزرسانی: 5 بهمن 1398 گردآورنده: silverseven.ir شناسه مطلب: 680

به "همایش و نمایشگاه تهران هوشمند با حضور ایرانسل شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همایش و نمایشگاه تهران هوشمند با حضور ایرانسل شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید