وودوارد: فروش باشگاه منچستریونایتد؟ گلیزرها برنامه طولانی مدت دارند

مدیر اجرایی باشگاه منچستریونایتد نسبت به شایعه علاقه مندی ولیعهد عربستان به خرید سهام این باشگاه انگلیسی واکنش نشان داد.

وودوارد: فروش باشگاه منچستریونایتد؟ گلیزرها برنامه طولانی مدت دارند

برای دیدن بریتانیای کبیر با تور ارزان انگلیس همراه باشید.

به گزارش خبرنگاران، نشریه انگلیسی میرر اخیراً با انتشار گزارشی مدعی شد محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان سعودی در آستانه ارائه سومین پیشنهاد رسمی به خانواده گلیزر بابت خرید سهام باشگاه منچستریونایتد است. مالکان آمریکایی باشگاه منچستریونایتد پیش از این دو پیشنهاد بن سلمان را رد نموده اند که آخرین پیشنهاد به ارزش 3 میلیارد پوند بوده است. خانواده گلیزرها که خود در سال 2003 باشگاه منچستریونایتد را به ازای 790 میلیون پوند خریدند، ظاهراً قصدی برای فروش این باشگاه انگلیسی ندارند.

اِد وودوارد در واکنش به علاقه مندی ولیعهد عربستان به خرید سهام باشگاه منچستریونایتد در گفت وگو با مجله یونایتد وی اِستند گفت: بر اساس چیزی که من می بینم، خانواده گلیزر برای مدت طولانی در منچستریونایتد خواهند بود. با احترام به پیشنهادها و درخواست قیمت برای خرید باشگاه، چیزی که من فهمیده ام این است که مذاکره ای برسر قیمت برای خرید باشگاه یا چیزی شبیه به این نبوده است. هر صحبتی که ما با مالکان باشگاه داشته ایم، برنامه ریزی برای طولانی مدت بوده است.

مدیر اجرایی باشگاه منچستریونایتد صحبت های خود را اینطور ادامه داد: منچستریونایتد هم مانند بعضی باشگاه های دیگر برنامه ای بلند مدت با ساختاری تعیین دارد. ما مبلغی تعیین در یک دوره زمانی تعیین داریم که منجر به ارائه خدماتی ارزان می گردد. این رقم تنها دو درصد از درآمد سالیانه ما است، بنابراین تأثیری روی باشگاه نمی گذارد. اگر شما به تغییر رویکرد باشگاه در زمینه فعالیت های تبلیغاتی زیرنظر گلیزرها نگاه کنید، می بینید که 2.5 تا 3 میلیارد پوند آورده داشته است. ما همچنین بابت جذب بازیکنان جدید پول زیادی خرج نموده ایم.

وی اضافه کرد: ما به لحاظ اقتصادی باشگاهی قدرتمند هستیم و خودمان از خودمان حمایت می کنیم. ما بند نافی نداریم که نگرانش باشیم. درباره قراردادهای اسپانسری ما انتقاداتی می گردد اما این قراردادها به ما این اجازه را می دهد که در بازار نقل وانتقالات دست به کارهایی بزنیم که باشگاه های دیگر شاید نتوانند به این راحتی این کارها را بکنند. ما بر این باوریم که در راستا درستی برای کسب مجدد جام ها قرار داریم.

وودوارد که طرفداران شیاطین سرخ در بازی شب گذشته (یکشنبه) این تیم مقابل لیورپول خواستار کناره گیری وی از سمتی که در این باشگاه دارد شدند، در این خصوص هم گفت: این آنالیز موشکافانه را درک می کنم، این هم بخشی از حرفه ما است. من نمی خواهم مشهور شوم و نمی توانم با بازیکنان رفیق شوم اما در کنار هم باید هر کاری که از دست مان ساخته است را انجام دهیم تا دوباره به راستا قهرمانی در لیگ برتر بازگردیم. تا زمانی هم که این کار را نکنیم، پیروز نخواهیم بود. کسب عنوان دومی هم پیروزیت نیست و باید قهرمان لیگ برتر شویم.

منچستریونایتد پس از تساوی یک - یک شب گذشته با لیورپول، در حال حاضر با 10 امتیاز در رده سیزدهم جدول رده بندی لیگ برتر انگلیس است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 9 آبان 1398 شناسه مطلب: 475

به "وودوارد: فروش باشگاه منچستریونایتد؟ گلیزرها برنامه طولانی مدت دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وودوارد: فروش باشگاه منچستریونایتد؟ گلیزرها برنامه طولانی مدت دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید