ویروس کرونا به ورزش آمریکا رسید ، برگزاری دو ملاقات بسکتبال لغو شد

به گزارش سیلور 7، برگزاری دو ملاقات بسکتبال دانشگاهی در آمریکا به دلیل شائبه وجود ویروس کرونا به تعویق افتاد.

ویروس کرونا به ورزش آمریکا رسید ، برگزاری دو ملاقات بسکتبال لغو شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از سایت insidethegames، قرار بود تیم های بسکتبال دختران و پسران دانشگاه میامی و دانشگاه مرکزی میشیگان با یکدیگر دیدارهایی داشته باشند که به دلیل ترس از وجود ویروس کرونا، برگزاری آنها به تعویق افتاد.

این اتفاق در پی آن روی داد که دو دانشجوی دانشگاه میشیگان مشکوک به ابتلا به این ویروس تازه کشف شده، شدند. هم اکنون، هزاران نفر دچار این ویروس کشنده شدند که ابتدا در شهر ووهان چین دیده و به سایر دنیا منتقل شد.

در دوران آغاز شیوع این ویروس در چین نیز، اولین بار دیدارهای بسکتبال به تعویق افتاد. در ادامه، تمامی میزبانی های این کشور شرق آسیا منتفی شد تا مانع از انتقال آن به سایر نقاط شوند.

سلامتی و ایمنی دانشجویان و ورزشکاران دانشجو، اولویت اصلی ما در تمامی زمینه هاست. همین نیز باعث شد تا این بازی ها را برگزار نکنیم. مایکل الفورد، مدیر ورزش دانشگاه مرکزی میشیگان این را عنوان می نماید.

این تصمیم نشان داد که چنین موضوعاتی از چه میزان اهمیت و جدیتی در مجموعه ما برخوردار است. البته، تیم پزشکی ما بخش مهمی از این فرآیند و تصمیم گیری هستند تا ما را مطمئن نمایند که سلامت دانشجویان ما تامین شده و خواهد شد. وی این را اضافه نمود.

  • وزارت بهداشت: ویروس کورونا به مرزهای ایران رسیده | به چین و تایلند سفر نکنید
منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 27 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: silverseven.ir شناسه مطلب: 818

به "ویروس کرونا به ورزش آمریکا رسید ، برگزاری دو ملاقات بسکتبال لغو شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویروس کرونا به ورزش آمریکا رسید ، برگزاری دو ملاقات بسکتبال لغو شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید