پاسخ ملی پوشان به بهداد: حق نداری به ما توهین کنی!

به گزارش سیلور 7، چطور به خودت اجازه می دهى ما بازیکنان تیم ملی فوتبال را که با جان و دل، برای ارتقای فوتبال کشورمان جنگیده ایم و دو ماه است شدیدترین فشارها را تحمل کردیم، بی غیرت بنامى.

پاسخ ملی پوشان به بهداد: حق نداری به ما توهین کنی!

از المپیک حذف شدی مثل مدال آوران پاداش ارزی و ریالی و سکه گرفتی

بعد از دعوای اهالی فوتبال با هم دعوای اهالی ورزش های دیگر با فوتبالی ها را کم داشتیم که این ماجرا هم آغاز شد.

چند روز بعد از حذف تلخ تیم ملی از جام ملت های آسیا، از روز آدینه موجی علیه فوتبالیست ها توسط بعضی از ورزشکاران دیگر رشته ها به راه افتاد. در ابتدا بعضی از ملی پوشان کاراته با پست هایی انتقادی و گلایه آمیز از تبعیض بین فوتبال و سایر رشته ها گفتند و سپس نوبت به پست تند و عجیب بهداد سلیمی رسید. این قهرمان وزنه برداری که به تازگی اعلام بازنشستگی نموده، آدینه شب با قرار دادن تصویری از مصاحبه مهدی تاج و بخشی از آن که درباره پاداش یک میلیون دلاری به بازیکنان تیم ملی صحبت نموده بود، به انتقاد از فوتبالیست ها پرداخت.

بهداد در استوری اول خیلی تند به ملی پوشان فوتبال حمله کرد و آنها را بی غیرت خواند هرچند چند دقیقه بعد وقتی واکنش ها را نسبت به استوری خود دید، با پاک کردن آن از مردم عذرخواهی هم کرد اما بازهم از موضع خود کوتاه نیامد.

البته همانطور که پیش بینی می شد ملی پوشان فوتبال دربرابراین نقدها سکوت نکردند و با قرار دادن پستی مشترک روی صفحه اینستاگرام خود با تصویری از بهداد سلیمی پاسخ نسبتا تندی به اظهارات او دادند.

در متن این پست آمده است: ورزشکار محترم همین بس که شما در المپیک ریو حذف شدى و مانند مدال آوران، پاداش ریالی و ارزی و سکه های دولت و کمیته ملی المپیک و بخش خصوصی را دریافت کردى، چطور به خودت اجازه می دهى ما بازیکنان تیم ملی فوتبال را که با جان و دل، برای ارتقای فوتبال کشورمان جنگیده ایم و دو ماه است شدیدترین فشارها را تحمل کردیم، بی غیرت بنامى.

در ضمن طى این چند سال اخیر تیم ملى فوتبال مبلغى نزدیک به بیست میلیون دلار ارز اورى به کشور داشته اما شخص شما چه؟!

آقای سلیمی مگر شما بابت توهین به داوران، نامه رسمی عذرخواهی به فدراسیون جهانی وزنه بردارى ننوشتی؟ پس چرا به بهانه ناداوری، مثل بقیه مدال آوران از رییس جمهور پاداش گرفتی؟

مگر تیرماه سال جاری نگفتی که اگر پاداش ها کم گردد، در مسابقات جهانی شرکت نمی کنی؟ لطفاً احترام خودت را نگه دار. چطور به خودت اجازه می دهی ما را فاسد و بی غیرت و بی وطن بنامی؟

اگر فکر میکنى حقی از شما ضایع شده است، از فدراسیون مربوطه و وزارت ورزش و کمیته المپیک پیگیری کنید و حقتان را بگیرید. اما هرگز حق نداری به ما توهین کنید.

به نظر می رسد این اتفاقات آغاز یک تنش بزرگ در ورزش ایران باشد که ملی پوشان فوتبال و ورزشکاران غیرفوتبالی را وارد چالش عجیبی خواهد نمود.

3-270

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 17 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: silverseven.ir شناسه مطلب: 146

به "پاسخ ملی پوشان به بهداد: حق نداری به ما توهین کنی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاسخ ملی پوشان به بهداد: حق نداری به ما توهین کنی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید