چین سری: حریف به دنبال جنگ روانی بود

به گزارش سیلور 7، سرمربی تیم فوتسال بانوان نامی نو با تمجید از بازی بازیکنانش اعتراض کادر شهروند ساری را بی مورد خواند گفت: آن ها به دنبال جنگ روانی بودند که پیروز نشدند.

چین سری: حریف به دنبال جنگ روانی بود

با تور چین سفری خاطره انگیز را تجربه کنید.

به گزارش سیلور 7، میترا چین سری پس از فزونی دو بر یک تیمش در مقابل تیم شهروندساری از هفته یازدهم لیگ برتر فوتسال بانوان گفت: ابتدا خدا قوت و دست مریزاد می گویم به بازیکنان تیمم، با تمام وجود کار کردند. با وجود اینکه امروز یکی از مهره های اصلی تیم یعنی نسترن مقیمی را نداشتیم؛ ولی بقیه نشان دادند اگر کوشش نمایند، می توانند به هر چیزی می خواهند با کوشش دست یابند.

وی اضافه نمود: بازی، بازی فوق العاده سنگینی بود. پیش بینی آن را نموده بودیم؛ اما تا این اندازه خیر. گل اول را که دریافت کردیم تا اندازه ای تمرکز خود را از دست دادیم، ولی خوشبختانه توانستند جبران نمایند ونتیجه خوبی به دست آوردیم.

سرمربی نامی نو در مورد تیم شهروند ساری، اظهارکرد: شهروند تیم خیلی خوبی است و شنیده بودم نسبت به گذشته با اضافه شدن عاطفه عابدی هماهنگ تر وقوی تر شدند و مسلما هر چه از آغاز لیگ بگذریم تیم ها هماهنگ تر و قوی تر خواهند شد.

وی ادامه داد: شانس ما در زمان قرعه کشی تیم هایی که تا حدی آسان تر هستند قرعه های آخر ما بودند؛ اما این مساله موجب می گردد آن ها هماهنگ تر و قوی تر می شوند و به مصاف ما می آیند و کار را برای ما سخت تر نموده است.

چین سری در مورد خروج های فرزانه توسلی تاکید نمود: فرزانه توسلی یکی از ستون های اصلی تیم ما است، ما این اطمینان را داریم که زمانی که فرزانه پا به توپ می گردد؛ قطعا به نتیجه ای که می خواهیم، می رسد. از برنامه های ما این است، زمانی که توسلی جلو می رود یک یا دو بازیکن جانشین وی می شوند و فضا را پوشش و پر می نمایند. همان طور که در بازی امروز مهتاب بنایی یک توپ صددرصد گل را از دروازه بیرون کشید.

وی در ارتباط با داوری واعتراضات تیم شهروند نسبت به داوری گفت: داوری امروز نسبت به بازی خیلی خوب بود و واقعا نمی توانم، بگویم مشکل خاصی بود. اعتراضی که در مورد گل ما داشتند بی مورد بود. فیلم آن موجود است که بازیکن ما اول توپ را لمس می نماید و بازیکن دیگرمان شوت را می زد با توجه به اینکه ضربه آزاد غیرمستقیم بود. من فکر می کنم بیشتر جنگ روانی بود که آن ها به دنبال آن بودند تا تمرکز بازی و داوران را بر هم بزنند؛ خوشبختانه داوران خوب وبا تجربه این دیدار را قضاوت کردند و توانستند مدیریت خوبی داشته باشند.

سرمربی تیم نامی نو در مورد انصراف ستارگان ورامین و انجام قرعه کشی مجدد خاطر نشان کرد: آن گونه که من شنیدم قرار نیست قرعه کشی مجددی انجام گردد و بازی های این تیم 3 برصفر اعلام می گردد،

این اتفاق را هر سال و در بیشتر رشته های ورزشی بانوان شاهد هستیم که تیم های بانوان در میانه راه تنها و بدون حامی می شوند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 6 آبان 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: silverseven.ir شناسه مطلب: 466

به "چین سری: حریف به دنبال جنگ روانی بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چین سری: حریف به دنبال جنگ روانی بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید