تور ایتالیا ارزان: کامرانی فر: بزودی تغییرات فوتسال در تمام قسمت ها اعلام خواهد شد ، بازی با ایتالیا انجام می گردد

به گزارش سیلور 7، دبیرکل فدراسیون فوتبال بعد از این جلسه با حضور در میان خبرنگاران درباره تصمیمات این فدراسیون درباره کمیته فوتسال گفت.

تور ایتالیا ارزان: کامرانی فر: بزودی تغییرات فوتسال در تمام قسمت ها اعلام خواهد شد ، بازی با ایتالیا انجام می گردد

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا ارزان از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران ، در سرانجام جلسه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال نامی از رئیس نو کمیته فوتسال برده نشد و تکلیف تیم ملی هم نامشخص باقی ماند.

جلسه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال صبح اروز گذشته سه شنبه برگزار گردید. قرار بود یکی از دستورات این جلسه انتخاب رئیس نو کمیته فوتسال و مشخص تکلیف تیم ملی بزرگسالان و سایر رده های سنی باشد.

پیش از این مهرداد سراجی سرپرست کمیته فوتسال بود اما پیش از جام جهانی و به علت اختلافاتی که با شهاب الدین عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال داشت، از سمت خود استعفا کرد.

حسن کامرانی فر دبیرکل فدراسیون فوتبال بعد از این جلسه با حضور در میان خبرنگاران درباره تصمیمات این فدراسیون درباره کمیته فوتسال گفت: فوتسال برای ما یک برند است. به زودی رئیس کمیته فوتسال و تغییراتی که در حوزه فوتسال است اعلام می گردد. باید نگاه ما نگاه پیشرفت و توسعه باشد. فدراسیون در جهت توسعه با کسی تعارف نمی کند.

کامرانی فر ادامه داد: در چند روز آینده شرایط تیم ملی فوتسال در تمام قسمت ها اعلام خواهد شد.

دبیر کل فدراسیون فوتبال در مورد بازی محبت آمیز با ایتالیا هم تاکید نمود: بله این بازی انجام می گردد. ایتالیا از تیم ملی ایران دعوت نموده است. به زودی تغییرات در فوتسال به اطلاع همه خواهیم رساند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 24 آبان 1400 بروزرسانی: 24 آبان 1400 گردآورنده: silverseven.ir شناسه مطلب: 1904

به "تور ایتالیا ارزان: کامرانی فر: بزودی تغییرات فوتسال در تمام قسمت ها اعلام خواهد شد ، بازی با ایتالیا انجام می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ایتالیا ارزان: کامرانی فر: بزودی تغییرات فوتسال در تمام قسمت ها اعلام خواهد شد ، بازی با ایتالیا انجام می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید