50 اتوبوس به ناوگان شهری شیراز اضافه شد

به گزارش سیلور 7، خبرنگاران/فارس سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر شیراز از ورود 50 دستگاه اتوبوس به ناوگان شهری خبرداد.

50 اتوبوس به ناوگان شهری شیراز اضافه شد

پیمان باباخانی عصر پنج شنبه 23 اردیبهشت در نشست مجازی با خبرنگاران، اضافه شدن 50 دستگاه اتوبوس به ناوگان حمل و نقل درونشهری شیراز را با هدف تقویت و توسعه این ناوگان و در آستانه عید سعید فطر اجرا شده است.

او اضافه نمود: در راستای اجرای سیاست عدالت محوری در ارائه خدمات شهری به شهروندان فهیم کلان شهر شیراز و توجه ویژه به ساختار توسعه حمل و نقل عمومی، شهرداری شیراز را پیوسته بر آن داشته از هیچ تلاشی در تحقق این باور دریغ نورزد.

سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر شیراز گفت: در راستا ارائه خدمات شهری به شهروندان شیراز علیرغم همه دشواریهای تأمین منابع اقتصادی و سرمایه ای، در شرایط جنگ اقتصادی دشمنان و بحران جهانی پاندمی کرونا، تعداد 50 دستگاه اتوبوس با بهترین مشخصات فنی و رفاهی موجود به منظور ارتقای کیفی و کمی خدمات حمل و نقل عمومی و توسعه زیرساخت های رفاهی شهروندان به ناوگان سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر شیراز اضافه نموده شد.

باباخانی عنوان نمود: اعتبار هزینه شده در این زمینه مبلغی بالغ بر 200 میلیارد تومان بوده که از اعتبارات سازمان اتوبوسرانی و شهرداری شیراز تامین شده است.

او به دغدغه سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر در ساماندهی ناوگان فرسوده حمل و نقل عمومی اشاره کرد و اضافه نمود: در تلاش هستیم با استفاده از ظرفیت ها میانگین عمر ناوگان حمل و نقل را کاهش دهیم.

سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر شیراز خاطرنشان: برای رفاه حال شهروندان و برابر سال های قبل ساعت کار همه اتوبوس های سازمان اتوبوسرانی شیراز و حومه همانند سال گذشته از ساعات 6 صبح تا 9 شب بوده که به دلیل شیوع بیماری کرونا ساعات کاری دستخوش تغییراتی شد اما قطعا پس از تصویب ستاد مقابله با کرونا ساعات کاری ناوگان به حال سابق به ارائه خدمات خواهند پرداخت.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 22 خرداد 1400 بروزرسانی: 22 خرداد 1400 گردآورنده: silverseven.ir شناسه مطلب: 1690

به "50 اتوبوس به ناوگان شهری شیراز اضافه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "50 اتوبوس به ناوگان شهری شیراز اضافه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید