اتحادیه اروپا باید در قبال موضوع پناهندگان از ترکیه حمایت کند

به گزارش سیلور 7، به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، اروزلا فون در لاین رئیس کمیسیون اروپا طی سخنانی گفت که اتحادیه اروپا باید موافقتنامه های خود بر سر امور پناهجویان با ترکیه را به روز رسانی کند.

اتحادیه اروپا باید در قبال موضوع پناهندگان از ترکیه حمایت کند

با ما سفر کنید و با تور اروپا ارزان از قاره سبز اروپا دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

بر اساس این گزارش، فون در لاین گفت: این بسیار مهم است که ما به حمایت از ترکیه در مورد 3.7 میلیون نفر پناهجویی که در این کشور به سر می برند و بعضی از آنها نزدیک به 10 سال است که در ترکیه هستند، ادامه دهیم.

وی بعلاوه اضافه نمود: ما به مقدار گذشته به یاری های بشردوستانه حاد نیازی نخواهیم داشت، اما مردم باید چشم اندازی پیش روی خود داشته باشند.

این در حالیست که ایلوا یوهانسون کمیسر سوئدی بخش مهاجرت کمیسیون اروپا در تاریخ 15 خرداد ماه، از برنامه های نو اتحادیه اروپا برای مبارزه با ورود پناهجویان پرده برداشت.

وی در سخنان خود با خبرنگاران گفت که چالش های نو مهاجرتی در ماه ها و هفته های آینده برای اروپا وجود دارد که اتحادیه اروپا باید از خود محافظت کند.

طبق طرح نو، اتحادیه اروپا نیروهای نظامی مستقر در مرزهای شنگن را افزایش خواهد داد. آژانس کنترل مرزهای اروپایی، فرونتکس، میخواهد تا سال 2027 محافظان مرزهای زمینی و دریایی را به 10 هزار نفر برساند.

بعلاوه طبق برنامه نو کمیسیون اروپا قرار شده است تا سال 2023 سامانه های اطلاعاتی نوی برای ثبت ورود و خروج افراد در منطقه شنگن نصب شوند و بعضی از مقررات پناهندگی در 27 کشور عضو اتحادیه اروپا سختگیرانه تر خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 23 تیر 1400 بروزرسانی: 23 تیر 1400 گردآورنده: silverseven.ir شناسه مطلب: 1747

به "اتحادیه اروپا باید در قبال موضوع پناهندگان از ترکیه حمایت کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتحادیه اروپا باید در قبال موضوع پناهندگان از ترکیه حمایت کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید