مدیر متاتک اسنوا در اینوتکس 2024

به گزارش سیلور 7، مدیرعامل شرکت متاتک اسنوا با اشاره به اینکه این در تعامل با استارتاپ ها است گفت : زنجیره ارزش گروه انتخاب برای بسیاری از استارتاپ ها مجذوب کننده است. آرشام شرفایی در مورد تجربه ورود گروه صنعتی انتخاب به زیست بوم نوآوری اضافه کرد: گروه انتخاب متشکل از 14 هلدینگ 110 شرکت فعال در 20 کشور است،این گروه در زمینه زنجیره ارزش یک هلدینگ فروش بزرگ را داراست و یکی از بزرگترین هلدینگ خدمات و سرویس را در کشور دارد.

مدیر متاتک اسنوا در اینوتکس 2024

شرفایی ضمن استقبالی که کاربران از اینوتکس سال جاری داشتند تأکید کرد که گروه صنعتی انتخاب فقط در زمینه لوازم خانگی فعال نیست و در بسیاری موارد دیگر نیز فعالیت هایی زبانزد خاص و عام داشته است. شرفایی در همین زمینه ادامه داد: این گروه در هلدینگ خیریه،هلدینگ گردشگری و بسیاری فعال است، حتی در بخش های تک نیز رشد نموده است.

وی با بیان اینکه ما با 6 و نیم میلیون خانوار در تعامل هستیم گفت: توسعه متاتک گروه انتخاب احتیاج به تعامل با شرکت ها داشت،گروه های صنعتی بزرگ خیلی با زیست بوم استارتاپی آشنا نیستند اما انتخاب سعی کرد به این بخش نزدیک گردد و این امر یک بازی،برد برد است. وی ادامه داد: گروه انتخاب طرح های تحولی زیادی را آغاز نموده و در حال اجرا است،ما سعی می کنیم در بحث جهانی شدن و بین المللیی شدن یا همان گلوبالیزیشن تعامل داشته باشیم. او توضیح داد که گروه انتخاب در حال حاضر با کشورهای جهانی در ارتباط است. به گفته شرفایی این گروه در حال حاضر با مناطقی در قاره های آسیا و اروپا ارتباطات و تعامل داشته و به کشورهایی نظیر ترکیه، هند، آلمان اشاره نمود و گفت: ما سعی کردیم با این کشورها تعامل و هم فکری داشته باشیم و باور داریم که این موضوع می تواند به واردات دانش در زمینه های مختلف در کشور منجر گردد.

مدیرعامل شرکت متاتک اسنوا در انتها صحبت های خود خاطر نشان کرد: در حال حاضر گروه انتخاب در حال تعامل با استارتاپ های بسیاری است و آنچه برای این استارتاپ ها مجذوب کننده است ،زنجیره ارزش گروه انتخاب است.

منبع: مجله شنبه
انتشار: 19 اردیبهشت 1403 بروزرسانی: 19 اردیبهشت 1403 گردآورنده: silverseven.ir شناسه مطلب: 2350

به "مدیر متاتک اسنوا در اینوتکس 2024" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیر متاتک اسنوا در اینوتکس 2024"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید