اوسین بولت: دوران فوتبالم تمام شد و حالا می خواهم تجارت کنم!

به گزارش سیلور 7، دارنده 8 مدال طلای المپیک در رشته دو و میدانی به دوران کوتاه حضورش در مستطیل سبز سرانجام داد.

اوسین بولت: دوران فوتبالم تمام شد و حالا می خواهم تجارت کنم!

به گزارش سیلور 7 و به نقل از نشریه سان انگلیس، کوشش های نافرجام اوسین بولت برای پیدا کردن یک تیم فوتبال که حاضر گردد به او حقوق مورد نظرش را بپردازد، این ورزشکار جاماییکایی را سرانجام متقاعد کرد که به دوران کوتاه حضورش در دنیای فوتبال انتها دهد.

بولت سال 2017 پس از شرکت در رقابت های جهانی دو و میدانی لندن که در آنجا سوم شد به رقابت در پیست دو و میدانی سرانجام داد تا شانس خود را در دنیای فوتبال امتحان کند. او پس از شرکت در تمرینات بوروسیا دورتموند و حضوری آزمایشی و دو ماهه در تیم سنترال کوئست مارینرز استرالیا نتوانست با این تیم برای عقد قرارداد به توافق برسد و منتظر پیشنهادهای دیگر بود که در نهایت هرگز به او ارائه نشد.

دارنده 8 مدال طلای المپیک در رشته های دو 100، 200 و 4 در صد متر امدادی، با اعلام اینکه زندگی ورزشی اش به انتها رسیده است، گفت: من نمی خواهم بگویم که به درستی شرایطم را مدیریت نکردم، بلکه فکر می کنم که ما آنطور که می بایست نتوانستیم با بعضی چیزها کنار بیاییم. شما از این چنین اتفاقاتی درس می گیرید. زندگی برای درس دریافت است. به هر حال این مدت حضورم در فوتبال تجربه خوبی بود. من واقعاً از همین که در یک تیم فوتبال بودم هم لذت بردم، چون تجربه ای متفاوت از حضور در پیست دو و میدانی بود. حضور در فوتبال در تمام لحظاتش برای من لذتبخش بود.

بولت درباره اینکه در آینده میخواهد وارد چه حرفه ای گردد، هم تأکید کرد: من دارم کارهای متفاوتی انجام می دهم اما زندگی ورزشی ام به انتها رسیده است. از الان می خواهم وارد حوزه دیگری شوم. برنامه های زیادی در سر دارم اما کوششم این است که الان یک تاجر پیروز باشم.

رؤیای فوتبال بولت اگرچه محقق نشد اما به نظر می رسد که او در کسب و کار توانایی های بیشتری دارد. بولت 32 ساله به تازگی چند شعبه از یک رستوران زنجیره ای با عنوان ترکس اند رکوردز افتتاح نموده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 11 خرداد 1398 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1399 گردآورنده: silverseven.ir شناسه مطلب: 139

به "اوسین بولت: دوران فوتبالم تمام شد و حالا می خواهم تجارت کنم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اوسین بولت: دوران فوتبالم تمام شد و حالا می خواهم تجارت کنم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید