تأمین 40 میلیارد اعتبار برای تکمیل پروژه کنارگذر اسدآباد

به گزارش سیلور 7، خبرنگاران/همدان نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی از تأمین 40 میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل پروژه کنارگذر اسدآباد اطلاع داد.

تأمین 40 میلیارد اعتبار برای تکمیل پروژه کنارگذر اسدآباد

کیومرث سرمدی در گفت وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: در نشست و دیدار اخیر بنده و استاندار همدان با دکتر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با اختصاص 40 میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل پروژه ملی کنارگذر شهرستان اسدآباد موافقت شد که با ابلاغ و تزریق این میزان بودجه، طرح فوق به طور قطع به زودی و تا پایان امسال به عنوان یکی از مطالبات مردم اسدآبادی افتتاح شده و به بهره برداری می رسد.

وی با اشاره به اینکه افتتاح کنارگذر شهرستان در کاهش تصادفات از نقش مؤثری برخوردار خواهد بود، اضافه کرد: کنارگذر اسدآباد یکی از پروژه های مهم و استراتژیک برای کشور، استان و شهرستان بوده که چندین استان غربی را پوشش داده است و به عنوان بزرگراه کربلا هر ساله زائران زیادی از این راستا تردد دارند.

سرمدی در ادامه با اشاره به پروژه کتابخانه استاندارد اسدآباد با پیشرفت فیزیکی 10 درصد اعلام نمود: این طرح طی چند سال اخیر با پیشرفت فیزیکی 10 درصد به صورت غیرفعال به جامانده بود که در دیدار اخیر با رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور برای طرح فوق نیز موافقت اعتباری افزون بر پنج میلیارد تومان از دکتر نوبخت اخذ شد و به طور قطع با اختصاص این بودجه این طرح شاخص شهرستان پایان پس از چند سال دوباره فعال می گردد.

عضو کمیسیون امور اجتماعی مجلس شورای اسلامی در پایان یادآور شد: برای تکمیل طرح کتابخانه استاندارد به اعتباری افزون بر 9 میلیارد تومان احتیاج خواهد بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 19 مهر 1399 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: silverseven.ir شناسه مطلب: 1224

به "تأمین 40 میلیارد اعتبار برای تکمیل پروژه کنارگذر اسدآباد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تأمین 40 میلیارد اعتبار برای تکمیل پروژه کنارگذر اسدآباد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید