ترامپ از بازگشایی پارک های ملی آمریکا اطلاع داد

به گزارش سیلور 7، رئیس جمهوری آمریکا اعلام نمود، پارک های ملی و تفرجگاه هایی که به خاطر شیوع ویروس کرونا بسته شده بودند، مجددا باز خواهند شد اما با توجه به سطوح مختلف محدودیت های بهداشت عمومی، تعیین نیست که دولت واشنگتن چه زمانی این بازگشایی را در سراسر کشور اجرا خواهد نمود.

ترامپ از بازگشایی پارک های ملی آمریکا اطلاع داد

به نقل از شبکه خبری سی ان ان، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در جریان مراسم درختکاری کاخ سفید به مناسبت روز زمین گفت: ما بازگشایی کشورمان را شروع می کنیم. به لطف پیشرفت های چشمگیرمان در برابر ویروس کرونا که یک دشمن نامرئی است، بسیار خرسندم که اعلام کنم در راستای دستورات و هدایت های دولتم برای بازگشایی آمریکا، ما بازگشایی پارک های ملی و تفرجگاه ها با هدف ایجاد لذت برای مردم آمریکا را شروع خواهیم کرد.

مایک پنس، معاون رئیس جمهوری آمریکا در جریان این مراسم گفت: دولت ترامپ برای بازگشایی پارک ها و تفرجگاه ها همکاری نزدیکی با فرمانداران خواهد داشت تا مردم آمریکا بتوانند از این مکان ها فوق العاده لذت ببرند.

دیوید برنهارد، وزیر داخلی آمریکا به دنبال این اطلاعیه در توییتی نوشت: دولت واشنگتن به همکاری با فرمانداران و مقامات بخش بهداشت عمومی متعهد است تا نهایتا پارک های ملی کشورمان را به شکلی امن برای مردم آمریکا مجددا باز کند تا آنها بار دیگر از این مکان ها لذت ببرند.

یکی از سخنگویان وزارت داخلی آمریکا گفت، تغییرات عملی برای هر پارک ملی به زودی فراهم خواهد شد.

این در حالی است که یکی از مقامات این وزارتخانه این اطلاعیه جدید را کم اهمیت خواند و گفت بخش هایی از بعضی از پارک ها در طول پاندمی کرونا باز بودند.

وی اضافه نمود: وزارت داخلی و سریس پارک ملی در سطح فدرال برای بازگشایی پارک ها در ایالت هایی که از سرگیری فعالیت ها را شروع می نمایند، همکاری خواهند کرد اما از دولت انتظار می رود که پیش از آنکه ایالت ها دست کم به مرحله اول هدایت های بازگشایی فدرال نرفته اند، پارک های موجود در آن ایالت ها را بازگشایی نکند.،ایسنا

اخبار مربوط به ویروس کرونا در ایران و دنیا را اینجا بخوانید

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 28 خرداد 1399 بروزرسانی: 28 خرداد 1399 گردآورنده: silverseven.ir شناسه مطلب: 998

به "ترامپ از بازگشایی پارک های ملی آمریکا اطلاع داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ از بازگشایی پارک های ملی آمریکا اطلاع داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید