تسهیلات 50 میلیون ریالی به بازنشستگان شهرستان دلفان پرداخت گردد

به گزارش سیلور 7، علی رستمیان روز آدینه در مراسم تجلیل از بازنشستگان شهرستان دلفان، از انتخاب دلفان به عنوان پایلوت طرح کشوری اشتغال خانگی ویژه بازنشستگان اطلاع داد و گفت: علاوه بر این از طرف وزارت کشور این شهرستان به عنوان پایلوت مالی و اجتماعی در کشور انتخاب شده است و فرصت مناسبی در راستای جبران توسعه نیافتگی این شهرستان در عرصه های مختلف خواهد بود.

تسهیلات 50 میلیون ریالی به بازنشستگان شهرستان دلفان پرداخت گردد

وی، ایجاد خانه امید بازنشستگان، تخصیص اعتبار ویژه تسهیلات 50 میلیون ریالی برای بازنشستگان و توجه ویژه به مسائل درمانی را از خواسته های مهم و اساسی بازنشستگان دلفان مطرح کرد.

نماینده مردم دلفان و سلسله در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه از یک میلیون و 420 هزار نفر بازنشسته 61.5 درصد فرهنگی هستند، اضافه نمود: فرهنگیان بازنشسته عمر خود را صرف تعلیم و تربیت فرزندان این مرز و بوم کردند باید قدردان زحمات این عزیزان باشیم و از آنها سپاسگزاری کنیم. رستمیان با اشاره به حمایت مجلس از بازنشستگان، گفت: یکسان سازی حقوق این قشر زحمتکش جامعه در دستور کار مجلس واقع شده است چون اعتقاد داریم با این حقوق کم نمی توان به معیشت زندگی و مخارج سرسام آور رسید.

وی با اشاره به اینکه افرادی که در گذشته بازنشسته شده اند ظلم بیشتری را متحمل شده اند و نباید این روند ادامه داشته باشد، اضافه نمود: قدرت خرید بازنشستگان بسیار پایین است، چطور می توان به راحتی از این موضوع گذشت و با آرامش زندگی کرد زمانی که نمی توان برای خود و آینده فرزندانشان کاری کرد. رئیس مجمع نمایندگان لرستان، بر ضرورت توجه و اهتمام به مسائل و مسائل بازنشستگان شهرستان دلفان از لحاظ به کارگیری بازنشستگان در کانون ها و تعاونی های چند منظوره تاکید نمود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 8 خرداد 1398 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1399 گردآورنده: silverseven.ir شناسه مطلب: 136

به "تسهیلات 50 میلیون ریالی به بازنشستگان شهرستان دلفان پرداخت گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تسهیلات 50 میلیون ریالی به بازنشستگان شهرستان دلفان پرداخت گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید