توسعه اقتصاد دانش بنیان به تغییر دیدگاه و فرهنگ نیاز دارد ، اشتغالزایی به دنبال پیشرفت فعالیت اندیشکده تعاون

به گزارش سیلور 7، معاون علمی و فناوری رییس جمهور گفت: اقتصاد دانش بنیان هم فرهنگ جدیدی است که به کشور تزریق شده است لذا باید فرهنگ و دیدگاه ها تغییر کند تا توسعه اتفاق بیفتد.

توسعه اقتصاد دانش بنیان به تغییر دیدگاه و فرهنگ نیاز دارد ، اشتغالزایی به دنبال پیشرفت فعالیت اندیشکده تعاون

سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در مراسم افتتاح مرکز نوآوری و توسعه تعاون ایران (متنا) گفت: توسعه بخش تعاون در کشور به فرهنگ سازی نیاز دارد. اقتصاد دانش بنیان هم فرهنگ جدیدی است که به کشور تزریق شده است لذا باید فرهنگ و دیدگاه ها تغییر کند تا توسعه اتفاق بیفتد.

وی ادامه داد: صندوق های زیادی در حوزه تعاون وجود دارد که باید حامی ایده های نو باشد و شرایط را برای توسعه شرکت های خلاق این حوزه فراهم کند. این صندوق ها باید بر روی ایده های جوانان و ایده های آن ها سرمایه گذاری کنند.

معاون علمی و فناوری رییس جمهور اعلام کرد: افتتاح مرکز اندیشکده تعاون یکی از نماد های همکاری ما با وزارت تعاون است که نشان از یک نگرش جدید درحوزه اقتصاد دانش بنیان دارد. با پیشرفت فعالیت مرکز اندیشکده تعاونی ها، جوانان تحصیل کرده جامعه در شرکت های دانش بنیان مشغول به کار شده و اشتغال زایی برای کشور فراهم می شود.

به گفته وی، اندیشکده تعاون نیز حلقه واسط دستگاه حاکمیتی و مجامع علمی در سطوح علمی و انجام مطالعات کاربردی در حوزه تعاون است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 14 بهمن 1399 بروزرسانی: 14 بهمن 1399 گردآورنده: silverseven.ir شناسه مطلب: 1455

به "توسعه اقتصاد دانش بنیان به تغییر دیدگاه و فرهنگ نیاز دارد ، اشتغالزایی به دنبال پیشرفت فعالیت اندیشکده تعاون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توسعه اقتصاد دانش بنیان به تغییر دیدگاه و فرهنگ نیاز دارد ، اشتغالزایی به دنبال پیشرفت فعالیت اندیشکده تعاون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید