ثبات و آرامش می خواهیم، از فردا بی مربی هم تمرین می کنیم

به گزارش سیلور 7، به گزارش خبرنگاران، وریا غفوری با انتشار پیامی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام از شرایط فعلی مدیریت در باشگاه استقلال تهران ابراز ناراحتی کرد.

ثبات و آرامش می خواهیم، از فردا بی مربی هم تمرین می کنیم

کاپیتان آبی پوشان پایتخت در این باره نوشت: خیلی سخته بعد از یک فصل کذایی حرف زدن. فصلی که رویاهای زیادی در سر داشتیم ولی همه را نقش بر آب کردند. یک واقعیت تلخ در این مدت وجود داشته؛ آن هم یک مشکل اساسی است که خیلی عمیق و ریشه ای شده. شاید اگر بخواهیم خیلی واضح صحبت کنیم می توانیم بگوییم این تیم درگیر یک مغلطه عظیم به نام مدیریت شده . یک آنالیز اجمالی به کارنامه تمام مدیران و اعضای هیات مدیره و انتصابات وزارت در این چند سال، هر آنچه باید بدانیم را برای ما روشن می نماید (البته بودند و هستند کسانی که به نیت خوب و قصد یاری آمدند اما قربانی سیستم غلط مدیریت شدند و می شوند).

حال تیم ما خوب نیست. این ما، میلیون ها طرفدار است. تکلیف ما روشن نیست. دست های پشت پرده هیچوقت نمی توانند این تیم را به یک تیم معمولی بدل نمایند. ما احتیاج به ثبات و آرامش داریم و این ثبات و آرامش را تصمیم گیران می توانند به ما بدهند. بیشتر از این حق ندارید با اعصاب و روان و احساسات ما بازی کنید. با مربی بدون مربی ما از فردا تمریناتمان را آغاز خواهیم کرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 19 آبان 1399 بروزرسانی: 19 آبان 1399 گردآورنده: silverseven.ir شناسه مطلب: 1285

به "ثبات و آرامش می خواهیم، از فردا بی مربی هم تمرین می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبات و آرامش می خواهیم، از فردا بی مربی هم تمرین می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید