جزئیات برنامه های ظریف در سفر به مسکو، لاوروف در تالار تشریفات میزبان است

به گزارش سیلور 7، وزیر امورخارجه کشورمان امروز در جریان سفر به مسکو، علاوه بر دیدار با وزیر امورخارجه روسیه ، عصر دوشنبه با جمعی از ایران شناسان روس و نمایندگان رسانه های دو کشور، در محل سفارت جمهوری اسلامی ایران دیدار و درباره مهمترین تحولات منطقه، به ویژه برجام سخنرانی می نماید.

جزئیات برنامه های ظریف در سفر به مسکو، لاوروف در تالار تشریفات میزبان است

خبرگزاری ایسنا نوشت: محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه و رضا اردکانیان، وزیر نیرو، شب گذشته با استقبال سفیر جمهوری اسلامی ایران در روسیه و مقامات وزارت امورخارجه روسیه، وارد فرودگاه ونوکووای مسکو شدند

وزیر امور خارجه کشورمان قرار است در آستانه گام سوم کاهش تعهدات برجامی از سوی ایران، ظهر دوشنبه با سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه در تالار تشریفات وزارت خارجه روسیه گفت وگو و رایزنی کند.

وزرای امور خارجه دو کشور پس از مذاکرات دوجانبه با حضور هیات های دو طرف، در نشست مشترک مطبوعاتی، جوابگوی سوالات سیلور 7 خواهند بود.

گفت وگوی ظریف و سرگئی لاوروف، هم زمان با ناهار کاری در تالار تشریفات وزارت امورخارجه روسیه ادامه خواهد یافت. انجام مصاحبه های تلویزیونی با شبکه های داخلی و بین المللی روسیه از برنامه های دکتر ظریف در مدت حضور در مسکو است .

وزیر امور خارجه کشورمان همچنین عصر دوشنبه با جمعی از ایران شناسان روس و نمایندگان رسانه های دو کشور، در محل سفارت جمهوری اسلامی ایران دیدار و درباره مهمترین تحولات منطقه، به ویژه برجام سخنرانی می نماید.

همزمان، رضا اردکانیان وزیر نیرو و رئیس ایرانی کمیسیون مشترک مالی ایران و روسیه نیز در ساختمان وزارت انرژی روسیه با الکساندر نوواک وزیر انرژی و رئیس روسی کمیسیون مشترک مالی دو کشور و تیگران سارکسیان دبیر کل اتحادیه مالی اورآسیا درباره راه های توسعه و گسترش بیش از پیش مناسبات مالی و اجرایی شدن توافقنامه های فیمابین گفت وگو می نماید.

23311

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 11 مهر 1398 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1399 گردآورنده: silverseven.ir شناسه مطلب: 375

به "جزئیات برنامه های ظریف در سفر به مسکو، لاوروف در تالار تشریفات میزبان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات برنامه های ظریف در سفر به مسکو، لاوروف در تالار تشریفات میزبان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید