حضور ایرانسل در رویداد بومی سازی زیرساخت های شبکه ملی اطلاعات

به گزارش سیلور 7، ایرانسل با هدف ادامۀ حمایت از فراوری ملی و اشتغال زایی در سال جهش فراوری، در رویداد معرفی دستاورد های بومی سازی زیرساخت های اطلاعاتی شبکه ملی اطلاعات شرکت نموده است.

حضور ایرانسل در رویداد بومی سازی زیرساخت های شبکه ملی اطلاعات

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران با حضور در این رویداد که روز های 3 و 4 اسفند ماه 1399، در پژوهشگاه ICT در حال برگزاری است، آخرین دستاورد های خود در زمینۀ مراکز داده، شبکۀ توزیع محتوا و خدمات ابری را معرفی می نماید.

همچنین در حاشیۀ این رویداد، همایش ها و نشست های تخصصی و میز های گفت وگوی تقاضامحور بین مشتریان و عرضه کنندگان، با همکاری مرکز ملی فضای مجازی و نهاد های بخش خصوصی و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می گردد.

ایرانسل که در راستای بهره مندی از توانایی و ظرفیت شرکت های توانمند داخلی و حمایت از سیاست های کلان ملی مبنی بر حمایت از فراوری بومی و تقویت شرکت های دانش بنیان و توسعۀ فرصت های کسب وکار در حوزه های مخابراتی، شامل زیرساخت های فناوری اطلاعات، مراکز داده، شبکه و امنیت اطلاعات در حال شناسایی پیمانکاران و شرکت های فعال ایرانی و همکاری با آنان است، در این نمایشگاه بخشی از ظرفیت های خود در حوزه های مورد اشاره و فرصت های موجود برای همکاری های آینده با شرکت های بومی توانمند و شرکت های دانش بنیان را به نمایش گذاشته است.

ایرانسل همچنین با حضور در میز های گفت وگوی تقاضامحور، نیازمندی های مختلف خود در زمینۀ زیرساخت های اطلاعاتی را ارائه و پیمانکاران واجد شرایط در این زمینه را شناسایی می نماید.

رویداد معرفی دستاورد های بومی سازی زیرساخت های اطلاعاتی شبکه ملی اطلاعات، روز های 3 و 4 اسفند 1399، از ساعت 8:30 تا 16، در محل پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات واقع در خیابان کارگر شمالی تهران در حال برگزاری است.

منبع: فرارو
انتشار: 27 اسفند 1399 بروزرسانی: 27 اسفند 1399 گردآورنده: silverseven.ir شناسه مطلب: 1539

به "حضور ایرانسل در رویداد بومی سازی زیرساخت های شبکه ملی اطلاعات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور ایرانسل در رویداد بومی سازی زیرساخت های شبکه ملی اطلاعات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید