سقوط رتبه ترامپ در لیست میلیاردرهای فوربس

به گزارش سیلور 7، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در فهرست میلیاردرهای مجله فوربس که سه شنبه منتشر شد، 298 رتبه سقوط کرد.

سقوط رتبه ترامپ در لیست میلیاردرهای فوربس

به نقل از پایگاه بیزنس اینسایدر، دونالد ترامپ در سال 2020 در رده 1001 بود و اکنون در فهرست سالانه که میلیاردرهای دنیا را رتبه بندی می نماید در صندلی 1299 قرار گرفته است.

براساس گزارش فوربس، ترامپ پارسال در این موقع سال در واقع ثروتمندتر شد اما دیگر افراد این لیست ثروت هایشان افزایش بیشتری داشت. ثروت او طبق برآورد فوربس 2.4 میلیارد دلار است.

پاندمی کرونا و همچنین حاشیه های مرتبط با دو استیضاح علیه ترامپ و اتفاق های سیاسی دیگر، کسب و کار تجاری او را تحت تاثیر قرار داده است. براساس شاخص میلیاردرهای بلومبرگ، حدود 75 درصد از درآمد او از دارایی های املاک تجاری شامل درآمد از تفرجگاه ها و کلوب های گلف است. به ویژه، املاک ترامپ در منهتن درآمدزایی فراوانی برای او دارند.

در چهار سالی که ترامپ رئیس جمهوری آمریکا بود، ثروت خالص او با کاهش 700 میلیون دلاری از 3 میلیارد دلار به 2.3 میلیارد دلار رسید. او اولین میلیاردر تاریخ بود که به عنوان رئیس جمهوری ایالات متحده انتخاب شد.

ترامپ همچنین سال گذشته 77 پله سقوط در میان 400 آمریکایی ثروتمند فوربس داشت. ثروت خالص او بین سپتامبر 2019 و سپتامبر 2020 به 600 میلیون دلار رسید. ثروت وارن بافت، سرمایه گذار میلیاردر هم در دوران سخت پاندمی با افت 7.3 میلیارد دلاری روبرو شد.

افرادی که در فهرست میلیاردرهای 2021 فوربس هستند، مجموعا 13.1 تریلیون دلار ثروت دارند و بیشتر آنها ساکن آمریکا هستند. فوربس گزارش داد که در سال گذشته در هر 14 ساعت یک میلیاردر ظهور کرد.، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 11 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 11 اردیبهشت 1400 گردآورنده: silverseven.ir شناسه مطلب: 1626

به "سقوط رتبه ترامپ در لیست میلیاردرهای فوربس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سقوط رتبه ترامپ در لیست میلیاردرهای فوربس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید