شانس حضور در آسیایی برای علیرضا کریمی

به گزارش سیلور 7، کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد با توجه به مفاد چرخه انتخابی تیم ملی کشتی آزاد، تصمیم بر انتخابی در وزن 86 کیلوگرم برای تعیین شدن کشتی گیر اعزامی به رقابت های قهرمانی آسیا در مغولستان گرفت.

شانس حضور در آسیایی برای علیرضا کریمی

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، در جلسه ای که کادر فنی تیم ملی در این مورد برگزار کرد، با توجه به ارائه مستندات پزشکی (ضرب خوردگی) علیرضا کریمی به وسیله هیئت کشتی استان البرز پیش از برگزاری رقابت های قهرمانی کشور گرگان به فدراسیون و تأییدیه پزشک معتمد (دکتر کیهانی) و مفاد چرخه انتخابی تیم ملی و بعلاوه با توجه به اینکه نامبرده در وزن 86 کیلوگرم رقابت های انتخابی جام تختی بعنوان قهرمانی دست یافته و عدم حضور وی در رقابت های قهرمانی کشور که مجوز حضور در رقابت های قهرمانی آسیا بوده، موجه بوده است، تصمیمات زیر اتخاذ شد.

رقابت انتخابی درون اردویی در تاریخ 27 اسفندماه بین علیرضا کریمی قهرمان رقابت های انتخابی جام تختی و محسن مصطفوی قهرمان مسابقات قهرمانی کشور در گرگان برگزار می گردد.

نحوه اجرا:

وزن کشی ساعت 8 صبح با دو کیلوگرم ارفاق

مسابقه ساعت 10 صبح

در صورت پیروزی مصطفوی وی ملی پوش تیم ایران در مغولستان خواهد بود، در غیر اینصورت علیرضا کریمی باید 2 پیروزی مقابل مصطفوی بدست آورد تا ملی پوش ایران در مسابقات قهرمانی آسیا در مغولستان باشد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 خرداد 1401 بروزرسانی: 6 خرداد 1401 گردآورنده: silverseven.ir شناسه مطلب: 2092

به "شانس حضور در آسیایی برای علیرضا کریمی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شانس حضور در آسیایی برای علیرضا کریمی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید