قدردانی پلیس از همکاری مردم در روز طبیعت خبرنگاران

به گزارش سیلور 7، فرمانده انتظامی تهران عظیم با اشاره به توجه جدی مردم به توصیه ستاد ملی مقابله با کرونا و عدم حضور در پارک ها و تفرج گاهها، گفت: از همکاری و همراهی مردم سپاسگزاریم و هدف از توصیه به عدم حضور در پارک ها و تفرجگاه ها، حفظ سلامت مردم و جلوگیری از شیوع هر چه بیشتر این ویروس منحوس است.

قدردانی پلیس از همکاری مردم در روز طبیعت خبرنگاران

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، سردار حسین رحیمی با اشار ه به آغاز موج چهارم شیوع ویروس منحوس کرونا، از همکاری و همراهی مردم در اجرای هرچه بهتر مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا قدردانی کرد و گفت: با توجه به توصیه های انجام شده در مورد عدم حضور مردم در پارک ها و بوستان ها امروز شاهد همکاری و همراهی مردم در روز طبیعت و عدم حضور آن ها در پارک ها و تفرج گاه ها بودیم.

وی با قدردانی از همکاری و همراهی مردم در روز طبیعت، بیان داشت: هدف ما در توصیه های انجام شده حفظ سلامت مردم عزیز و جلوگیری از شیوع هر چه بیشتر ویروس کرونا می باشد.

فرمانده انتظامی تهران عظیم با اشاره به بازدید هوای انجام شده از نقاط مختلف پایتخت، بیان داشت: در روز طبیعت ماموران ترافیکی و انتظامی پلیس پایتخت برای انجام وظیفه از ساعت 4 بامداد تا خاتمه امروز در سطح شهر مستقر خواهند بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 29 فروردین 1400 بروزرسانی: 29 فروردین 1400 گردآورنده: silverseven.ir شناسه مطلب: 1605

به "قدردانی پلیس از همکاری مردم در روز طبیعت خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قدردانی پلیس از همکاری مردم در روز طبیعت خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید