وزیر بریگزیت انگلیس: در حال پیشرفت هستیم

به گزارش سیلور 7، وزیر بریگزیت انگلیس از پیشرفت مذاکرات این کشور در زمینه خروج از اتحادیه اروپا اطلاع داد.

وزیر بریگزیت انگلیس: در حال پیشرفت هستیم

به گزارش سیلور 7، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، دومینیک راب، وزیر بریگزیت انگلیس اعلام کرد، این کشور در مذاکرات خود با اتحادیه اروپا در زمینه خروج از این اتحادیه در حال پیشرفت است.

وی اعلام کرد: ما پیشرفت قابل توجهی حاصل نموده ایم و این پیشرفت هر هفته ادامه دارد.

وزیر بریگزیت انگلیس توضیح داد که دستیابی به توافق در زمینه خروج از اتحادیه اروپا در چشم انداز ما واقع شده است.

سخنگوی نخست وزیر انگلیس پیش تر اعلام کرد، ترزا می بر این باور است که پیشنهاد ارائه گردیده از سوی وی درخصوص خروج از اتحادیه اروپا (بریگزیت) تنها برنامه معتبر و قابل مذاکره در این راستا محسوب می گردد.

نخست وزیر انگلیس معتقد است، پیشنهادی که او درخصوص خروج کشورش از اتحادیه اروپا ارائه نموده، تنها برنامه قابل مذاکره و معتبری است که می تواند حمایت قانون گذاران انگلیسی را جلب کند.

سخنگوی نخست وزیر انگلیس به سیلور 7 گفت: پیشنهادی که ما ارائه نموده ایم، برنامه ای است که معتقدیم قابل مذاکره است و می تواند موافقت مجلس عوام را به دست آورد. نخست وزیر انگلیس از اتحادیه اروپا می خواهد با انرژی روند مذاکرات را درخصوص بریگزیت پیگیری کند.

این در حالی است که پیش تر تونی بلر، نخست وزیر اسبق انگلیس طرح فعلی دولت برای بریگزیت را محکوم به شکست توصیف نموده و پیش بینی کرد که در پارلمان رد گردد.

بوریس جانسون، وزیر امور خارجه سابق انگلیسهم بار دیگر دولت این کشور را بابت بریگزیت مورد انتقاد قرار داد و پیش بینی کرد که اتحادیه اروپا در مذاکراتش با لندن پیروز گردد.

میشل بارنیه، مذاکره کننده ارشد اتحادیه اروپا در امور خروج انگلیس از این اتحادیه هم اعلام کرد، قاطعانه با طرح پیشنهادی نخست وزیر این کشور درباره توافق های آینده مخالف است. مذاکره کننده ارشد اتحادیه اروپا درباره بریگزیت می گوید، انگلیس نمی تواند تکه هایی از عضویت اتحادیه اروپا را بر دارد و بقیه را رد کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 آذر 1397 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1399 گردآورنده: silverseven.ir شناسه مطلب: 32

به "وزیر بریگزیت انگلیس: در حال پیشرفت هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر بریگزیت انگلیس: در حال پیشرفت هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید