تغییرات مدیریتی نو در شهرداری تبریز

به گزارش سیلور 7، خبرگزاری خبرنگاران- با صدور احکام جداگانه ای از سوی شهردار تبریز، تغییرات مدیریتی تازه در این شهرداری رقم خورد.

تغییرات مدیریتی نو در شهرداری تبریز

به گزارش خبرنگار ما در تبریزر، بر اساس احکام صادره از سوی عباس رنجبر، مهدی قنبروند به عنوان سرپرست اداره کل حوزه شهردار تبریز منصوب شد.

احمد انیسه به عنوان سرپرست شهرداری منطقه 6 تبریز منصوب و ضمن قدردانی از زحمات حسین عالیباف، وی به عنوان سرپرست معاونت اقتصادی و اقتصادی شهرداری منطقه 2 تبریز منصوب شد.

رضا جان فشان نیز به عنوان سرپرست شهرداری منطقه 8 تبریز منصوب و از زحمات علی مدبر در طول خدمت خود قدردانی به عمل آمد. همچنین رضا کیانی به عنوان سرپرست معاونت اقتصادی و اقتصادی شهرداری منطقه 8 تبریز منصوب شد.

حسن گنجی به عنوان سرپرست شهرداری منطقه 10 تبریز منصوب شد و ضمن موافقت با پایان ماموریت رسول وظیفه شناس در شهرداری تبریز، از زحمات وی قدردانی شد.

ناصر اسماعیل زاده نیز با حکم شهردار تبریز از این پس به عنوان سرپرست شرکت خانه سازی پیش ساخته آذربایجان فعالیت خواهد کرد.

محمدرضا کاظمی به عنوان سرپرست سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تبریز و همچنین حسین فرج اللهی به عنوان رئیس سامانه خزانه متمرکز شهرداری تبریز معرفی گشت.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 23 آذر 1400 بروزرسانی: 23 آذر 1400 گردآورنده: silverseven.ir شناسه مطلب: 1934

به "تغییرات مدیریتی نو در شهرداری تبریز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تغییرات مدیریتی نو در شهرداری تبریز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید